آموزش آزاد
1401/3/30 دوشنبه
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور:
جزئیات ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور اعلام شد

.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از اعلام جزئیات ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۱۵ تیرماه آغاز می شود و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

 محسن حیدری افزود: طبق اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کلیه دانشجویان می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir مطابق برنامه زمان بندی شده برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

ثبت درخواست مهمانی ترم تابستان

وی درخصوص ثبت تقاضای مهمان دانشجویان نیز گفت: کلیه دانشجویان می توانند از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برای ثبت درخواست مهمانی به سیستم گلستان مراجعه کنند و پذیرش و ثبت‌نام مهمان دانشجویان از سایر دانشگاه‌ها نیز تا ۲۰ تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.

نحوه برگزاری کلاس ها

محسن حیدری با اشاره به نحوه برگزاری کلاس ها یادآور شد: کلاس های آموزشی دروس نظری صرفاً به صورت الکترونیکی در سطح کشور، منطقه ،استان و در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه ارائه می شود.

وی با تاکید بر اینکه ارائه دروس به شیوه خودخوان مجاز نیست، اظهار داشت: درس جزء سی قرآن کریم به صورت عادی و بدون استاد ارائه می شود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور تاریخ برگزاری امتحانات متمرکز ترم تابستان را از ۲۶ مرداد لغایت اول شهریورماه اعلام کرد و گفت:حذف و اضافه دروس در دوره تابستان امکانپذیر نیست.


 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر