آیین نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر
توجه: اصلاحات مهم در خصوص ترم تایستان
تقدیر و تشکر ریاست دانشگاه از کلیه پرسنل دانشگاه با ارایه لوح تقدیر به جهت دقت و همکاری دلسوزانه در امر برگزاری امتحانات پایان نیمسال97-96
تعطیلات تابستانه دانشگاه پیام نور
 • 1397/4/16 شنبه تعطیلات تابستانه دانشگاه پیام نور
  تعطیلات تابستانه دانشگاه پیام نور در سال 97 از 21 تیرماه لغایت 12 مرداد ماه می باشد بدیهی است کلیه فعالیتهای دانشگاه به بعد از این تاریخ موکول میشود.
لیست مراکز مجری برگزاری امتحانات نیمسال تابستان
برنامه امتحانی ترم تابستان
لیست رشته های فعال در تابستان
دانشجویان متقاضی ثبت نام در نیمسال تابستان
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری پیام نور استان تهران با همکاری گروه معارف اسلامی برگزار میکند
برگزاری اولین جلسه ستاد جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور ملارد
دستورالعمل انتخاب واحد دوره تابستانی سال تحصیلی 97-96
قابل توجه دانشجویان گرامی:
 • 1397/4/9 شنبه قابل توجه دانشجویان گرامی:
  نظر به اینکه استفاده از تجربیات شما عزیزان می تواند در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی دانشگاه موثر باشد لذا جهت ارائه هر گونه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مرتبط با حوزه خدمات آموزشی با ایمیل زیر در ارتباط باشید. amoozeshi@pnu.ac.ir
دستورالعمل انتخاب واحد نیمسال تابستان
ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت به همراه ترافیک رایگان برای کلیه خدمات و سایت های دانشگاه
قابل توجه دانشجویان گرامی:
 • 1397/3/29 سه شنبه قابل توجه دانشجویان گرامی:
  به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که درس بدون منبع آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان را با کد درس 1211618 به صورت الکترونیکی با استاد نوش آفرین صفری انتخاب نموده اند می رساند آزمون این درس روز پنج شنبه مورخ 31/03/97 راس ساعت 10:30 به صورت تستی برگزار خواهد شد.
قابل توجه دانشجویان گرامی :
 • 1397/3/23 چهارشنبه قابل توجه دانشجویان گرامی :
  کلیه دانشجویانی که دروس کارورزی،کارآموزی،پروژه ، کارتحقیقی و ...را در نیمسال اول 97-96 انتخاب واحد نموده اند تنها تا 30/3/97 امکان ثبت نمره این دروس در سامانه گلستان میسر می باشد. بعد از اتمام مهلت باقیمانده غیبت ثبت خواهد گردید.
قابل توجه کلیه دانشجویان
 • 1397/3/13 يكشنبه قابل توجه کلیه دانشجویان
  به¬همراه داشتن تلفن همراه (خاموش یا روشن) و ساعت هوشمند (Smart Watch)در جلسه امتحان تخلف محسوب شده و برابر آیین نامه انضباطی با ایشان رفتار میشود.
قابل توجه کلیه دانشجویان :
 • 1397/3/12 شنبه قابل توجه کلیه دانشجویان :
  به اطلاع می رساند دانشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال اشیاء دانشجویان ندارد و مسئولیت آن بر عهده خود دانشجویان می باشد.لذا از آوردن کیف ، کتاب ، جزوه ،اشیاء قیمتی و تلفن همراه به دانشگاه خودداری فرمائید.
اطلاعیه
 • 1397/3/12 شنبه اطلاعیه
  دانشجویانی که به نحوه طراحی سوالات و یا کلید آزمونهای چند گزینه ای اعتراض دارند ، می بایست سه روز پس از برگزاری آزمون به مدت یک هفته نسبت به تکمیل فرم درخواست بررسی سوال در سیستم جامع دانشگاهی گلستان اقدام نمایند. درخواست تجدید نظر یا اعتراض به سوال و کلید به هیچ وجه به صورت غیر سیستمی(خارج از سیستم جامع آموزشی گلستان ) مورد پذیرش نمی باشد. دانشجویان محترم می توانند از طریق منوی کاربر،صفحه مشاهده نتایج آزمون اطلاعات مربوط به تصویر سوال،کلید، پاسخنامه درس و نمره آزمون به تفکیک چندگزینه ای،تشریحی ،عملی ، میان ترم و همچنین میزان بارم بندی مربوط را مشاهده نمایند.
توجه توجه:
 • 1397/3/12 شنبه توجه توجه:
  1-دانشجویانی که به دلایل موجه موفق به اخذ گزارش کارت آزمون نشده اند می توانند در ایام امتحانات با مراجعه به آموزش نسبت به اخذ گزارش 428 اقدام نمایند. 2-لیست شماره صندلی دانشجویان یک روز قبل از آزمون در پورتال دانشگاه درج خواهد شد لذا قبل از حضور در جلسه آزمون شماره صندلی خود را یادداشت نمائید.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما